Praca

Poszukujemy osób na stanowiska:

Pomocnik Instalatora sieci kablowych i radiowych.

Miejsce pracy: Rybnik, Radlin i okolice (woj. śląskie)

Wymagania:
  • Wykształcenie podstawowe lub zawodowe,
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokości powyżej 3m,
  • Zdolności manualno-techniczne, umiejętność i doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi (młot, wiertarki zwykłe, wiertarki SDS i SDS MAX,  wkrętarki, odkurzacz itp)
  • Umiejętność prowadzenia prostych prac budowlanych (malowanie, gipsowanie, poprawki tynkarskie),
  • Sumienność, dokładność, komunikatywność, wysoka kultura osobista (kontakt z klientem)
  • Niekonfliktowość, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane, ale niekonieczne,

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • Instalacje przyłączy abonenckich radiowych, światłowodowych, kablowych,
  • Budowa światłowodowych linii napowietrznych.
  • Praca na wysokości (wieszanie kabli na słupach, prowadzenie kabli po elewacjach budynków),używając zabezpieczeń
  • Zaciąganie i konserwacja kabli do kanalizacji teletechnicznej,
  • Budowa i konserwacja kanalizacji teletechnicznej - prace ziemne,
  • Prowadzenie prac w zakresie budowy i konserwacji okablowania strukturalnego w budynkach, korytka, rurki,
  • Techniczne prace warsztatowe w zakresie lekkiej manualnej obróbki metali, drewna i tworzyw sztucznych itp.

Instalator sieci kablowych i radiowych.

Wymagania takie jak na stanowisko Pomocnik Instalatora oraz dodatkowo:
  • Wykształcenie podstawowe, zawodowe lub średnie,
  • Zdolność logicznego myślenia oraz szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność konfiguracji sieci na komuterach z Windowsem (XP,7,8.x,10)
  • Umiejętność konfiguracji prostych routerów do sieci LAN

  • Praca na wysokości (wieszanie kabli na słupach, prowadzenie kabli po elewacjach budynków), używając zabezpieczeń,
  • Spawanie światłowodów na przyłączach klienckich,
  • Diagnozowanie uszkodzeń kabli światłowodowych, pomiary miernikiem mocy lub reflektometrem,
  • Konfigurowanie komputerów klientów w zakresie uruchomienia internetu (Windows 10,8.x,7), przy podłączeniu kablem lub radiem,
  • Sprawdzanie warunków technicznych oraz możliwości podłączeń przy instalacjach światłowodowych i radiowych,
  • Kontakt z klientem, informowanie klienta o aktualnej ofercie operatora,

Oferujemy:

  •     Zatrudnienie na umowę o pracę poprzedzone obowiązkowym okresem próbnym.
  •     Dobre warunki finansowe.
  •     Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  •     Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji.

Kolporter ulotek.

Wymagania:
  • Umiejętność pracy samodzielnej.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Prawo jazdy kat. B bezwzględnie wymagane.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Kolportaż ulotek reklamowych na terenia działania firmy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, poprzedzone obowiązkowym okresem próbnym (pół etatu z późniejszą możliwością rozszeżenia na cały etat)
  • Pracę w dogodnych wybranych przez pracownika godzinach.
  • Samochód firmowy do poruszania się w terenie.
  • Dobre warunki finansowe.

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać list motywacyny i CV na e-mail : biuro@darnet.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ).

configurator

Skorzystaj z wygodnego

konfiguratora oferty

i oszczędzaj na rachunkach!

KONFIGURATOR