Opis usługi

Telewizja Kablowa 3 Generacji JAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD.

Telewizja jest dostępna tam gdzie istnieją warunki techniczne, czyli została wybudowana nasza sieć światłowodowa, równierz BEZ TELEFONU CZY INTERNETU, jako odrębna usługa.

Zalety telewizji kablowej JAMBOX w porównaniu do innych platform:

1. BRAK OGRANICZEŃ OFERTY PROGRAMOWEJ. Oznacza to, że teraz już nie musisz posiadać dwóch platform żeby obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe, ponieważ wszystkie programy sportowe są dostępne w naszej ofercie. Podobnie jest z ofertą programów premium, U nas można mieć WSZYSTKIE.

2. ELASTYCZNOŚĆ. Abonent podpisuje umowę terminową tylko i wyłącznie na pakiet Wielotematyczny, dodatkowe pakiety tematyczne lub premium, może sobie dobierać kiedy chce i w jakiej ilości chce. Ważne jest tylko żeby dany pakiet był aktywny cały okres rozliczeniowy czyli przez cały miesiąc. Pakiety można sobie aktywować nie wychodząc z domu z pilota telewizyjnego na ekranie telewizora. Przykładowo aktywuąc dany pakiet 1,10,20, czy 31 dnia września, pakiet można wyłączyć dopiero 1 listopada. Opłata za niepełny miesiąc zostanie naliczona proporcjonalnie.

3. BRAK ANTEN ZEWNĘTRZNYCH. Jedyne co potrzeba do odbioru telewizji to doprowadzony do budynku nasz kabel światłowodowy, i rozprowadzona po budynku instalacja internetowa kablami UTP. Nie trzeba wieszać dodatkowych anten satelitarnych, ani wykonywać dodatkowej instalacji antenowej.

Możliwości telewizji kablowej JAMBOX:

1. Telewizja HD

(High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca.

2. Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny

Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

3. Przewodnik po programach EPG

Program kanałów telewizyjnych dostępny z pilota twojego telewizora. Przewodnik umożliwia sprawdzenie aktualnie oglądanego programu i ramówki innych kanałów. Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni. To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.

4. Multiroom

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

5. Informacja o programie

Dowiedz się więcej o programie, który właśnie oglądasz lub sobie nagrałeś. Interesuje Cię kto gra w tym filmie albo o czym on jest? Wystarczy włączyć INFO i już wiesz.

6. Obraz w obrazie (PIP)

Podczas oglądania jednego kanału możesz zobaczyć co jest emitowane na innych kanałach mając ich podgląd w okienku. Funkcja jest szczególnie przydatna w czasie gdy zaczęła się przerwa reklamowa podczas oglądania filmu i nie chcesz przegapić jej końca oglądając co leci na innych kanałach.

7. Nagrywarka PVR

Mamy kontrolę nad czasem, w którym oglądamy programy. Możliwość nagrywania konkretnych audycji wprost z przewodnika EPG, dzięki temu sami tworzymy własny program telewizyjny. Przeglądając przewodnik po programach możesz sobie zamówić nagranie wybranych programów telewizyjnych na twój dysk aby zobaczyć te programy w dogodnym dla Ciebie czasie. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać programy nadawane na innych kanałach. UWAGA, nagrywanie dostępne tylko w dekoderach (STB) z podłączonym dyskiem USB.

8. TV Portal

Twoja strona domowa w telewizorze. Umożliwia w łatwy i wygodny sposób dostęp do szeregu usług JAMBOX. Poruszasz się na portalu przy pomocy pilota, podobnie jak w Internecie czy też Twojej komórce. Z tego miejsca możesz przeczytać newsy z kraju i ze świata, komunikaty z naszej platformy oraz przejść do podstawowych funkcji takich jak przewodnik EPG, wygaszacze w HD, stacje radiowe, nagrywarka PVR (w modelu z dyskiem) oraz wielu innych.

9. Moje zdjęcia

Przeglądarka umożliwia użytkownikowi dostęp do albumów zdjęciowych stworzonych przez siebie, swoich znajomych czy rodzinę. Przeglądarka posiada interfejs, dzięki któremu można za pomocą pilota przeglądać zdjęcia oraz aktywować tryb pokazu slajdów. Obecnie przeglądarka jest kompatybilna z programem Picasa Google. Wygodna i prosta obsługa oraz łatwa konfiguracja. Dostęp do usługi jest z poziomu TV Panelu dekodera.

10. Ochrona rodzicielska

Funkcja umożliwia blokowanie wybranych kanałów przez wprowadzenie kodu tvPIN.

11. Radio + HD

Niesamowity radioodtwarzacz, który pozwala na wybór jednej z wielu stacji radiowych oraz podkładu wideo w jakości HD takiego jak Kominek czy Akwarium.

Lista stacji dostępnych stacji radiowych:

  • Radio Zet
  • RMF Maxxx
  • RMF Classic
  • RMF FM
  • Radio Maryja
  • PR Euro
  • PR Trójka
  • PR Dwójka
  • PR Jedynka

12. SMS Alarmowy

Specjalna funkcja, uruchamiana za pomocą pilota telewizyjnego. Po naciśnięciu odpowiedniej kombinacji przycisku i potwierdzeniu, automatycznie zostaje wysłany SMS z treścią alarmującą (np. o złym samopoczuciu) pod wcześniej zdefiniowany numer telefonu komórkowego. Usługa dodatkowo płatna.

13. Wideo na życzenie VOD

Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go materiał i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać.

14. Zamawianie z pilota

Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.

15. YouTube

Dostęp do najpopularniejszych filmików ze znanego internetowego portalu wideo. Codziennie aktualizowane.

 

Usługi telewizyjne są świadczone we współpracy z SGT S.A., operatorem platformy JAMBOX.

configurator

Skorzystaj z wygodnego

konfiguratora oferty

i oszczędzaj na rachunkach!

KONFIGURATOR